Edhe sot nxehtë, ja sa pritet të jenë temperaturat!

Moti i kthjellët dhe  i nxehtë mbizotëron në të gjithë vendin. Por gjatë orës së pasdites do të ketë kalime vranësirash në ekstremin verior. Temperaturat do të mbeten konstante, duke luhatur 19 deri 39 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Këto janë qytetet që kanë më shumë turistë sesa vendas!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.