Edhe sot nxehtë, ja sa pritet të jenë temperaturat!

Moti i kthjellët dhe  i nxehtë mbizotëron në të gjithë vendin. Por gjatë orës së pasdites do të ketë kalime vranësirash në ekstremin verior. Temperaturat do të mbeten konstante, duke luhatur 19 deri 39 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Anti-natalistët: Njerëzit që bëjnë thirrje për të ndaluar lindjet në botë. Ja pse!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.