Edhe Rama flet për Riken: Ishte qershia mbi tortë e Europianit

Kryeministri Edi Rama e cilësoi ‘qershia mbi tortë’ bukuroshen seksi, Rike Roci, fotot e të cilës bënë xhiro në rrjetet sociale dhe mediat ndërkombëtare, duke u cilësuar atë si tifozen më të bukur të Euro 2016.

LEXO DHE :  Kryetari i Këshillit, tregon ç’ndodhi në Durrës: Nuk isha në makinë kur u qëllua

“Edhe qershia mi tortën e festës, vajza që mori vëmendjen e Euro dhe rrjeti social për bukurinë, ishte një tifozë e kuqezinjve.”, tha Rama.

hh

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.