Ed Sheeran dhe Robbie Williams këndojnë Angels, ngrenë peshë publikun në Amsterdam

Një nga këngëtarët më të famshëm të momentit, Ed Sheeran ka shkëlqyer në një duet me Robbie Williams, në Amsterdam teksa këndonin” Angles”

Sheeran ka kënduar me Williams hitin diskografik të vitit 1997 dhe e ka shoqëruar atë me kitarë. Për Williams është tashmë dueti i dytë i famshëm brenda pak ditësh, pak javë më parë ai performoi me Taylor Swift, ndërkohë që ishte edhe një nga performuesit kryesor në hapjen e Kampionat Botëror “Rusi 2018”. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Vrau tre veta në Mat për një shuplakë, Prokuroria kërkon burg për jetë për 54-vjeçarin

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.