E zë poshtë masivi i dheut duke punuar, humb jetën 26-vjeçari nga Tirana!

Rrëshqitja e një masivi dheu ka qenë fatale për 26-vjeçarin nga Tirana. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Shkozet.

Sipas burimeve të para bëjmë me dije se personi me iniciale A.R ishte duke gërmuar kur masivi i dheut e ka zënë poshtë./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Shikoni sa shumë kanë ndryshuar aktorët e “Game of Thrones”, përgjatë 8 sezoneve!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.