Video/ E sulmojnë protestuesit, lideri i BREXIT ngujohet në autobus

Nigel Farange, lideri i partisë BREXIT është ngujuar në autobusin e fushatës pasi është rrethuar nga qindra protestues të revoltuar që mbajnë milkshake në duar, gati për ta goditur.

Ky incident i raportuar nga mediat britanike, vjen disa ditë pasi Farange u qëllua nga një person teksa zhvillonte takimet për fushatën elektorale në Newscatle./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Informaliteti/ Dhjetëra biznese të mbyllura në Sarandë, Rama publikon fotot

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.