E rëndë në Durrës/ Përdhunohet 8-vjeçarja nga 5 djem

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës. 5 djem kanë përdhunuar një vajzë vetëm 8 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur pak javë më parë, në ambientet e shkollës 9-vjeçare “Myslim Hida”, në zonën e Arapajt, në Durrës.

Përdhunuesit ka qenë djem të moshës 15, 16 dhe 17-vjeçare, ndërkohë, vajza edhe djemtë janë banorë të kësaj zone. Mësohet se djemtë e kanë marrë dhe e kanë lidhur të miturën në katin e katërt të kësaj shkolle, dhe më pas kanë kryer veprime seksuale me forcë.

LEXO DHE :  Berisha: Viktimat e tërmetit, vrasje shtetërore

Vajza e vogël është gjetur nga mësuesit e shkollës, e lidhur, e më pas është zbuluar se ishte përdhunuar. Deri tani është arrestuar një 16-vjeçar./E.B/dritare.net

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.