E pazakontë Kim Kardashian, vesh buqetë me trëndafila

US media personality Kim Kardashian West arrives to attend the amfAR Gala New York at Cipriani Wall Street in New York City on February 6, 2019. (Photo by ANGELA WEISS / AFP) (Photo credit should read ANGELA WEISS/AFP/Getty Images)

Kim Karadshian, në një nga postimet e saj të fundit në Instagram, ka nxjerrë një foto aspak të zakontë sa i takon veshjes.

Ajo ka veshur një fund të bardhë, të cilin e ka kombinuar me një buqetë me trëndafila të bardhë. Buqetën ajo nuk e mban në dorë, por e ka përdorur si bluzë.

LEXO DHE :  Arben Imami: Rama e Basha, erdhi koha të pinë helmin!

Veshja shumë shpejt do të jetë e koleksionit të saj, që do të jetë e disponueshme këtë të premte.

Nga kjo foto e Kim me “bluzën trëndafil”, fansat janë ndër të dy grupe, ata që e quajnë modë, dhe ata që ironizojnë duke e cilësuar si një “sallatë kale”. /E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.