E mahnitshme/ Pippa Middleton me barkun e rrumbullakosur, në dasmën mbretërore

Pippa Middleton, pak muaj para lindjes është shfaqur me një fustan të gjelbër, në dasmën e princeshës, Eugenie.

Të gjithë në dasmë ishin të mrekullueshëm, por Pippa edhe më shumë, pasi bukurinë ia shtonte edhe barku i saj i rrumbullakosur. Së bashku me bashkëshortin e saj, Pippa shkëlqeu, në dasmën e princeshë Eugenie.

LEXO DHE :  Video/ Përfaqësuesit e PD përplasen me policinë në Shkodër, për KZAZ

Shihni fotot, që dritare.net ka sjellë dhe mahnituni edhe ju, si ne./K.C/dritare.net



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.