Grabitësit lidhin dhe vrasin shqiptarin, në Greqi

Një shqiptar ka mbetur i vrarë në krye të detyrës, në Greqi. Ai u vra barbarisht teksa punonte si roje nate në një kompani greke. Disa grabitës, thyen bravat e kompanisë në Koridhalo, kapën rojën, e lidhën dhe e goditën disa herë në kokë. Pak çaste para sulmit, 51-vjecari mori në telefon të bijën, e cila shkoi në vendin e ngjarjes, por e gjeti të atin në plagosur rëndë. Ai vdiq rrugës për në spital./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Tre kamionë dhe njëzet e gjashtë milionë orë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.