E kritikuan për hundën, ja përgjigja e Emina Cunmulajt!

Modelja e njohur Emina Cunmulaj para disa ditësh solli në jetë vajzën e saj të dytë, Mia Soraya.

Lindja e vajzës i ka shtuar akoma dhe më shumë lumturi familjes së Eminës, duke e parë nga fotot e herë pas hershme të postuara në Intagram.

Në një foto me vajzën e vogël që modelja ka postuar, njëra nga fansat i ka bërë një koment në lidhje me hundën e saj ” “Qyqa mi gocë, të ruajt Zoti, por çfarë hunde ke”.

LEXO DHE :  Cana: Franca do të respektohet, ja kur i kthehem futbollit!

Ndërsa modelja i ka kthyer një përgjigje ku thotë: “Siç ma ka fal Zoti. Nuk jemi të gjithë perfekt. Ishallah ti je e kënaqur me hundën tënde, sikurse unë me timen. Eh, sa më e madhe hunda, më kollaj merr frymë”/D.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.