E krahason me abortin, Spartak Ngjela: Anulimi i zgjedhjeve akt i pavlefshëm

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin ‘Open’ është shprehur se e konsideron dekretin e presidentit Meta për zgjedhjet një akt të pavlefshëm.

“Është njësoj sikur të kishte dekretuar ndalimin e abortit nëse do ia kishin kërkuar shoqata të ndryshme”, u shpreh Ngjela./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  E padëgjuar më parë: E gjithë familja mbyll gojën me ngjitës para gjumit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.