Viktimat dhe përdhunuesit e Kavajës, sonte në “Dritare me Rudinën”

Emisioni “Dritare me Rudinën” nga gazetarja, Rudina Xhunga, në News 24 do të trajtojë sot çështjen e 13-vjeçares nga Kavaja që u përdhunuar për dy muaj me radhë nga 8 adoleshentë. 7 djem janë pas hekurave. Shkolla 9-vjeçare ‘Rilindja’ mbylli derën. Kush janë përdhunuesit e Kavajës? Ngjarja monstruoze që ngriti alarmin: Ne nuk dimë asgjë mbi seksualitetin e fëmijëve dhe adoleshentëve tanë!
Ndiqni sot “Dritare me Rudinën” në ora 21:00 në News24./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Bebe Rexha: Nëse nuk bëj këtë veprim në koncert, përformanca ime nuk vlen!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.