E kam krahë të majtë e të djathtë, Klea dhe Elgiti tregojnë se cilat janë planet për të ardhmen

Klea Huta dhe Elgit Doda, jan ënjë ndër ciftet më të dashur dhe të pëlqyer për publikun shqiptar. Vetëm një vit më parë lidhja e tyre u bë publike nga vetë ata, dhe cdo gjë rreth tyre tyre tashmë tërheq vëmendjen e të gjithve.

Të ftuar në emisionin e pasdites ‘Rudina’, në Tv Klan,  Klea dhe Elgiti kanë treguar me detaje historinë e tyre të dashurisë. Ata kanë treguar se kanë dy vite që janë të lidhur dhe çdo gjë filloi me bashkëpunimin për këngën e Kleas dhe ‘Alar Band’, ‘Amla’, ku morën pjesë edhe në Këngën Magjike.

“Unë me Klean njiheshim që në fakultet. Asokohe, unë kisha dëshirë t’i bëja një këngë Kleas, por planet u prishën. Unë po bashkëpunoja me Alar Band, te Maratona, dhe ata më thanë që do bëjmë një këngë me një vajzë. I pyeta “me kë” dhe më thanë “Me Klean…”, – tregoi Elgiti. Dhe nga ky takim, bashkëpunim për këngën ka nisur gjithcka.

LEXO DHE :  Foto/ Çifti brazilian mbjell 4 milionë pemë dhe rikthen pyllin e shkatërruar

Elgitin e kam krahë të majtë dhe të djathtë si brenda dhe jashtë shtëpisë”, – u shpreh Klea. Ata thanë se nuk kanë ende në plan të bëjnë fëmijë, duke qenë se kanë shumë punë të tjera me të cilat duhet të merren./A.C/dritare.net

.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.