E dashura e Justin Bieber nuk njihet më, ndryshon lukun!

Gjithmonë jemi mësuar ta shohim bionde, por tashmë e dashura e Jutin Bieber, Hailey Baldwin, ka vendosur të ndryshojë në 2019.

Modelja 22-vjeçare, ka lyer flokët e saj ngjyrë rozë dhe luku i saj i ri e ka bërë të duket komplet ndryshe.

LEXO DHE :  Ndryshoi vendimet në interesin vetjak/ Ndalohet ish-sekretarja e Gjykatës Administrative

Ajo që bie tjetër në sy te Hailey, përveç flokëve, është stili i saj dhe make up-i natyral që ka vënë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.