E bujshme/ Icard drejt PSG, ja çmimi!

Ëshët folur se Mauro Ikardi do të qëndrojë te Interi por duket sikur zërat që ai të ikën nga aty, sa vijnë e shtohen.

Sipas të përditshmes italiane “Gazzetta dello Sport”, është pikërisht PSG që ka vënë emrin e sulmuesit argjentinas të Interit në krye të listës së dëshirave për merkaton e verës.

LEXO DHE :  Negociatat/ Basha: U puthën me Federica Mogherinin dhe kujtuan se ia hodhën

Nga ana tjetër mësohet se Interi kërkon 70 milionë euro për këtë merkato të bujshme./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.