Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

E akuzuan sa ka bërë seks treshe, reagon Roza Lati: Ja kush më bëri këtë!

E akuzuan sa ka bërë seks treshe, reagon Roza Lati: Ja kush më

Roza është një ndër personat më të komentuar në showbizin shqiptar, padyshim pamja e saj dhe karakteri që ka shfaqur në televizion shpesh herë e kanë vendosur në qendër të thashethemeve nga media të ndryshme online.

Kështu ka ndodhur dhe ditën e sotme, një lajm i rremë ka qarkulluar nëpër portale, ku shkruhej se Roza Lati tregon Live sesi ka bërë dashuri treshe me burrin.

Mesa duket moderatores nuk i ka pëlqyer aspak kjo gjë dhe ka vendosur të reagojnë në profilin e saj në Instagram, duke e përgënjeshtruar këtë lajm.

Ça dreqin shkruajnë portalet? Më bënë të martuar, më bënë lezbike, më bënë perverse... por mbi të gjitha më bënë qendrën e vëmendjes. Hajt mo, gjynah... Fali zot... s'dinë çfarë bëjnë.- ka shkruar moderatorja teksa ka treguar edhe mesazhin që i ka ardhur ku shfaqet lajmi i rremë./d.m-dritare.net