E akuzuan për operacione, ja si përgjigjet aktorja turke!

Bashkëshortja e aktorit të njohur si Kemal nga seriali “Dashuri e Pafund”, Fahriye Evcen kohët e fundit është akuzuar për faktin e ka bërë operacione në fytyrë. Dritare.net informon se aktorja e njohur  është krahasuar me fotot  e saj të mëparshme dhe se kanë gjetur shumë ndryshime në fytyrën e saj. Por aktorja e njohur ka reaguar sot për herë të parë kundrejt akuzave për ndërhyrje plastike. Me një foto pa make up ajo e ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit duke e shoqëruar me këto fjalë :”No make up, No filter, No DR. Sorry not sorry”. Me këto fjalë ajo i ka dhënë fund spekulimeve për operacione plastike./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama: Kur takova kryebashkiakun në Kinë, ai këndoi, malet me blerim mbuluar

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.