E akuzuan për operacione, ja si përgjigjet aktorja turke!

Bashkëshortja e aktorit të njohur si Kemal nga seriali “Dashuri e Pafund”, Fahriye Evcen kohët e fundit është akuzuar për faktin e ka bërë operacione në fytyrë. Dritare.net informon se aktorja e njohur  është krahasuar me fotot  e saj të mëparshme dhe se kanë gjetur shumë ndryshime në fytyrën e saj. Por aktorja e njohur ka reaguar sot për herë të parë kundrejt akuzave për ndërhyrje plastike. Me një foto pa make up ajo e ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit duke e shoqëruar me këto fjalë :”No make up, No filter, No DR. Sorry not sorry”. Me këto fjalë ajo i ka dhënë fund spekulimeve për operacione plastike./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Ja pse duhet të lini gjithmonë një monedhë në frigorifer, kur ikni me pushime!

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.