E akuzoi për përfshirje në dosjen e Xibrakës, Spiropali-Bashës: Kloun që gajas dynjanë

Ndërsa lideri i opozitës, Lulzim Basha e akuzoi një ditë më parë për përfshirje në dosjen e drogës së Xibrakës, ka reaguar edhe Elisa Spiropali. Nga foltorja e Kuvendit, Spiropali deklaroi se, nuk ka asnjë lidhje me dosjet kriminale.

 “Dje Basha më përmendi emrin mua, Gjylametin dhe pastaj shtoi retorikë po të pa mend edhe gratë e tjera se nuk di edhe të flasë, na vendosi edhe dosje në krah. Ky është kloun që gajas dynjanë. Tani do të merret edhe me gratë të gjitha me radhë. I them se ne kemi po aq lidhje me krimin sa ka ai me të qenit lider.”,- tha Spiropali./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Edy Reja: Franca jo e pathyeshme, kemi strategjinë tonë, pse jo për fitoren

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.