Dyshohet se modifikuan fugonin e grabitjes në Rinas, ndalohen dy persona

Dy persona janë ndaluar pasi dyshohet se modifikuan fugonin “Hetim Tatimor”, për grabitjen e miliona eurove në aeroportin e Rinasit, më 9 prill.

Dy personat janë ndaluar në qytetin e Elbasanit. Njëri nga të dyshuarit u ndalua në lagjen “28 Nëntori”, ndërsa tjetri në periferi të Elbasanit. Dy të ndaluarit janë 28 dhe 29 vjeç. Dyshohet se dy personat kanë lidhje me krimin./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Krimi në Shqipëri/ Bumçi: Britania e Madhe ka shtuar personel në Ambasadë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.