Mat/ Qëllojnë mbi punonjësin e Bashkisë. Një i vdekur dhe tre të plagosur

 

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shëlli të Matit, ku dyshohet se 1  punonjës i Bashkisë dhe tre të tjerë janë qëlluar për vdekje me armë zjarri.

 

LEXO DHE :  Basha takon shefen e misionit të OSBE/ Reforma zgjedhore, vendimtare për krizën

Sipas të informacioneve paraprake  dy viktimat është shofer i Bashkisë së Matit.V.D/dritare.net/

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.