Dy burra në aksion dhe 200 shkrepje, Fiori Dardha tregon se çfarë fshihet pas një fotoje

Moderatoja Fori Dardha, ka postuar një foto në Instagram, e cila mund të quhet “Fotoja e verës”, nëse merr parasysh çfarë mundi është bërë për ta realizuar.

Ajo shfaqet në foto profil dhe në gjunjë mban një bostan, që sipas Fiorit, nëse ai do të kishte gojë, do të tregonte se çfarë ka hequr.

Veç bostanit, për foton e Fiorit, ishin në gatishmëri dy burra, bashkëshorti i saj dhe Visjan Ukcenaj, që shkrepën aparatin dhe celularin, 200 herë.

LEXO DHE :  Sot feston datëlindjen, shihni dedikimin e ëmbël që Jona Spahiu i bën burrit!

“Të kishte gojë bostani i shkretë dhe të tregonte ç’hoqi derisa realizova unë foton e duhur për instagram… 🙈

Dy burra në “aksion”, 1 celular Samsung S10+ dhe 1 aparat fotografik profesional, 200 shprepje dhe më në fund… ia dolëm! 😀”, shkruan Fiori poshtë fotos./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.