Duke i puthur këmbët, Bieta Sulo poston fotot e ëmbla me djalin e saj

Moderatorja Bieta Sulo po shijon fundjavën me familjen e saj. Ajo përmes një postimi në Instagram, ka ndarë me ndjekësit disa foto të ëmbla me djalin e saj, Kroi i Art.

Bieta shfaqet e shtrirë ne shezlong, ndërsa në krahë mban djalin, të cilit i puth këmbët nën perëndimin e diellit.

LEXO DHE :  A është Rexhep Qosja njeriu që Kurti e do si president të vendit?

Në foton tjetër Bieta e ka nxjerrë bashkëshortin e saj,  Alban Duduushin, i cili si të gjithë baballarët e tjerë, ka ngritur hopa./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.