Duka prezanton Edi Rejan si trajner të Kombëtares

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit ka prezantuar zyrtarisht, teknikun italian Edi Reja si trajner të Kombëtares. Reja pason Kristian Panuçin në stolin e Kombëtares. Armand Duka dhe Edi Reja kanë firmosur kontratën, duke u  kthyer automatikisht në trajnerin e Kombëtares sonë.

“Përshëndetje të gjithëve, shpresojmë të kemi një bashkëpunim të mirë, dhe pse nuk është e lehtë të punosh me mediat. Në radhë të parë dua të falënderoj presidentin Duka që besoi tek unë. Un isha në Shqipëri se po shija lojtarë për Napoli, nuk ishim me fat në atë ndeshje por kamë parë që ekipi ka cilësi.”,– tha Reja./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Tërmeti katastrofik/ Dalin shifrat, ja sa milionë euro është kredia e marrë për banesa në Durrës dhe Tiranë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.