Dritare me Rudinën- Zgjedhjet parlamentare 2017- Pj 1

Zgjedhjet parlamentare 2017 në #DritaremeRudinen, në Vizion Plus. Çfarë presin partitë e vogla nga zgjedhjet e 25 qershorit dhe a do të jenë pjesë e ndonjë kolaicioni qeveritar? Çfarë ofrojnë ndryshe nga partitë e mëdha dhe pse duhet t’i votojnë shqiptarët?
Në studio me: Dashamir Shehu- PD; Paskal Milo- PDS, Gjergj Bojaxhi- Sfida per Shqiperine dhe Bilal Kola- AP.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.