Drini Zeqo bën sfidën më të re të instagramit, por dështon

Sfida më e re në instagram për të hequr tapën e shishes me këmbë, i ka fiksuar të gjithë. Shumë e kanë provuar, por jo të gjithë ja kanë dalë. Edhe moderatori Drini Zeqo nuk ka hezituar ta provojë. E ka përfunduar me sukses, por jo me të parën herë. Në instagramin e tij, ai ka postuar videon e parë, ku ‘dështon me sukses’. Jo vetëm që nuk e heq tapën por edhe rrëzon shishen me ujë.

LEXO DHE :  Marsida rindërton skenën e krimit/ Ja si u vra Dritan Haxholli brenda banesës së saj!

 

 

 

Por nuk ka hezituar ta provojë edhe një herë tjetër, ku ia ka dalë të heqë tapën e shishes me këmbë.

 

Buza vesh më vesh, Drini duket kaq i lumtur, që pas disa provave e përfundon të plotë sfidën./L.F-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.