Drejtuesja e misionit të OSBE/ODIHR takim në selinë e PS, për zgjedhjet

Drejtuesja e Misionit të Vëzhguesve të OSBE/ODIHR-it, Audry Glover, zhvillon takim në selinë e Partisë Socialiste. Mësohet se, Glover është duke biseduar me kryeministrin, Edi Rama dhe kreun e Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla, në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit./K.C/dritare.net

LEXO DHE :   Në gjurmët e princeshë Dianës, Kate Midelton me të njëjtën veshje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.