Dorjana Bezat: Në Shqipëri të vrasin për 2 mijë euro

E ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën”, gazetarja, Dorjana Bezat tha se, në Shqipëri po vrasin për 2000 euro.

Saimir Visha: Jemi në një moment që duhet të ndajmë vrasjet nga krimi në familje. Ajo që është më e rrezikshme sot është vrasja me paramendim, me pagesë. Vrasjet në familje tregojnë se vetë familja ka degraduar.

LEXO DHE :  Foto nga dasma/ Martohet këngëtari Erik Lloshi

Dorjana Bezat: Kemi vrasës profesionistë që vijnë edhe nga jashtë, kemi edhe vrasës jo profesionistë që e kryejnë krimin edhe më pak se 2 mijë euro. Kemi rastin e Mikel Shallarit që vrau Artan Cukun komisarin./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.