Video/ Dorëzohet Portugalia e Ronaldos, Spanja përmbys gjithçka për dy minuta!

Sulmuesi brazilian i zyrtarizuar si spanjoll, Diego Costa po shndërrohet në protagonist në këtë takim. Bomberi i Atletico Madrid shënon golin e dytë për Spanjën dhe golin e dytë personal.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.