Dorëhiqet Mourinho, nga Mançester United

Ka dhënë dorëheqjen trajneri i  Mançester United, Jose Mourinho. Lajmi i largimit të Mourinhos u komunikua nga klubi anglez .

Manchester United njofton se trajneri Jose Mourinho është larguar nga ky klub me efekt të menjëhershëm. Klubi falënderon, Josen për punën e tij të palodhshme gjatë kohës që ishte në Manchester United dhe i uron sukses për të ardhmen, shkruhet në  njoftimin zyrtar./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Zgjedhjet Europiane/Exit-poll: Humbje thellë e partive në pushtet në Gjermani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.