Doni seks të çmendur? Provoni këtë pozicion!

Nuk është e thënë që të bëni seks vetëm në një pozicion.

Eksperimentimi me pozicione të ndryshme seksuale është një nga mënyrat më të mira për të ndezur pasionin te partneri ose partnerja juaj. Pas pozicionit mbi tavolinë, dritare.net ka sjellë për ju një tjetër, që do ta bëjë shtratin një parajsë të vërtetë.

LEXO DHE :  Rama falënderon trupat e kërkim-shpëtimit: Jeni engjëj mbrojtës!

‘Big bend’-i! Ashtu si pozicioni i lugës, edhe me big bend-in, femra duhet të kthehet me shpinë.

Me mashkullin dhe mikun e tij pas, femra pasi është kthyer me shpinë, duhet t’i mbledhë gjunjët, për ta bërë kështu seksin më të zjarrtë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.