Doni penetrim më të gjatë? Pozicioni i gjelit të detit, ju çon në parajsë

Doni që shtrati juaj të bëhet i zjarrtë, si ferri? Epo ky pozicion seksi, mund t’ju ndihmojë për të ndriçuar jetën tuaj seksuale. Ne ju kemi sjellë pozicione të ndryshme seksi, të cilat ju kanë ndihmuar dhe vazhdojnë t’ju ndihmojnë.  Pozicione të ndryshme, që  e kthejnë krevatin në një parajsë të vërtetë. Mos e harroni pozicionin e njëbrirëshit, po pogo-n, ose të Kleopatrës, por kushtojini pak vëmendje edhe pozicionit të ri që dritare.net sjell për ju.

Meqenëse po afron sezoni i festave, shumë çifte duan të dinë pozicionin ideal të seksit, informon dritare.net

Pozicioni i gjelit të detit, nuk është për të sëmurët, por premton një kënaqësi intensive. Mos u shqetësoni për emrin, nuk ka pajisje kuzhine. Për ta zotëruar këtë pozicion, rrini me shpinë, me këmbët mbi kokë. Gjunjët mund t’i mbani deri afër gjoksit. Partneri juaj do të jetë para jush dhe do të mbështetet te këmbët tuaja. Ndërkohë që lëvizni, mund t’i çoni këmbët në shpatullat e partnerit, dhe partneri mund të mbahet tek ato.

LEXO DHE :  Tiziano Ferro i jep fund beqarisë, martohet me Viktor Allen

Ky pozicion stimulon një penetrim të gjatë.  Ju mund t’i merrni gjërat avash-avash, ashtu si ju pëlqen, ose rriteni ritmin për një eksperiencë më të zjarrtë./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.