Doli e dyta në “Kënga Magjike”, reagon për herë të parë Elhaida Dani

Elhaida Dani u përfol si një nga pretendentet për të fituar çmimin e parë në ‘’Kënga Magjike”. Madje ajo vazhdoi të kryesonte me pikë, deri në votimin e këngëtarit të fundit, i cili i dha 0 pikë, duke nxjerrë kështu në vend të parë, Anxhela Peristerin.

Elhaida ka reaguar në reaguar në Instagram. Teksa ka falenderuar të gjithë ndjekësit e saj për mbështetjen që i kanë dhënë në këto ditë, ajo nuk ka thënë asgjë për faktin që nuk doli e para.

Të ngjitesha ne ate skene per mua ka qene nje pergjegjesi e madhe! Ne fillim stafi dhe te afermit e mi ishin te gjithe kunder ksaj pjesmarrjeje ne KM. Me thonin qe po rrezikoja shume… Por une e dija qe kete kenge qe nje nate me kishte frymezuar te kompozoja doja ta kendoja ne nje skene te madhe Shqiptare! Dhe nuk mund te jem me e lumtur se sa sot!

LEXO DHE :  Vasili: Dhunë çnjerëzore ndaj banorëve të Astirit, demokracia në rrezik

Kam marr nga ky festival me shume se sa cmime. Kam marr dashurine tuaj dhe sot ndihem akoma me afer jush qe me mbeshtesni prej vitesh!”, shkruan Elhaida, teksa përmend të gjithë personat që e mbështetën./L.P./Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.