Dokumenti/ Studentë, ja kur do të nisë viti i ri akademik 2019-2020!

Me anë të një urdhri të firmosur nga ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, Besa Shahini është vendosur që viti i ri akademik 2019-20120 do të nisë në datën 14 tetor dhe do të përfundojë më 30 shtator.

LEXO DHE :  Fundjava e vipave në foto!

Ndërkohë nga 23 dhjetori 2019, deri në 3 janar 2020, është caktuar periudha e pushimeve për ndërrimin e viteve./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.