Dokumenti/ Çfarë do të ndodhë sot në Kukës? Ja pjesëmarrja dhe rrugët që bllokon PD!

Në orën 14:00 kryeministri Edi Rama pritet të nisë takimin e takimin e tij në qytetin verior të Kukësit.

Paralelisht me takimin e Ramës ku do të prezantojë kandidatin për Kukësin, Safet Gjici, edhe Partia Demorkatike pritet që të mbajë një tubim në vende të ndryshme.

Siaps shkresës që PD i ka dërguar policisë, tubimi pritet të zgjasë nga ora 14:00 deri në orën 22:00.

LEXO DHE :  Përfundon ndeshja, 0 me 2 për Francën

Tubimi do të mbahet në sheshin e Aeroportit, për të vazhduar më tek në rrugët e Kukësit e në Bicaj.

PD ka thënë se numri i protestuesve pritet që të jetë mbi 5000 persona. / I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.