Dokumentet e Salianjit, Balla reagon sërisht: Lulzim, pyet Saliun i kujt është ky numër

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka publikuar sot transkripte të disa telefonatave të Fredi Alizotit, i njohur si aktor i audio-përgjimit “Babale”.

Balla fillimisht ka mohuar të ketë takuar kunatin e Babales, dhe në një reagim të dytë, Balla fton Bashën që të pyet ish-kryeministrin Berisha se i kujt është numri i publikuar në transkripte.

LEXO DHE :  Si do të jetë moti sot, 18 shtator 2019!

“Lulzim! Po mjaft i shpërdorove Sali Anin, Sali Lushën, Sali beun etj. Nuk kam folur asnjëherë në telefon as me kunatin e Babales, as me kunatin tënd. Pyet Saliun se i kujt është ky numër 0699423771”, -shkruan Balla./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.