Do të shkoni në plazh sot? Ja si do të jetë moti!

Nëse keni planifikuar të shkoni në plazh sot, shumë mirë keni bërë sepse dhe kushtet e motit do të jenë shumë të favorshme. Bregdeti do të jetë me kthjellime, ndërsa zonat malore do të kenë pak alternime vranësirash, përgjatë pjesës së parë të ditës.

LEXO DHE :  Shpërndanin drogë, policia arreston 3 persona në Lezhë

Pjesa e dytë e ditës do të mbetet me kthjellime pothuajse në të gjithë vendin, dhe vranësira do të ketë vetëm përgjatë kufirit lindor.

Temperaturat do të rriten me 2 vlera ditore, duke luhatur nga 20 gradë celsius deri në 39 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.