Do të martohet sërish Kris Jenner? Ja çfarë thotë ajo!

Pas ndarjes nga bashkëshorti, ylli i Keeping Up With Kardashians, Kris Jenner i është përkushtuar më shumë biznesit të saj të kozmetikës dhe vajzave. Megjithëse ajo nuk e ka fshehur as të dashurin e saj, Corey.

Së fundmi, në një intervistë, për ‘People’ me temë ‘Divorci ta shpif’, drejtuar nga  Laura Wasser, Kris u shpreh se, nuk ka ndërmend të martohet sërish.

LEXO DHE :  Konstituimi i Këshillit Bashkiak të ri në Shkodër, reagon Basha

Image result for kris jenner

E di, kurrë mos thuaj kurrë.  Duke u bazuar në të shkuarën time, unë mendoj se nuk më duhet kjo tani. Tani jam në një marrëdhënie të shkëlqyer, jam e lumtur dhe nuk dua ta bëj këtë.”,– u shpreh Kris.

Pra, shkurt, Kris dhe Corey nuk duan të fejohen ose martohen. Atyre u pëlqen lidhja e tyre dhe marrëdhënia e tanishme./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.