Do të jesh e pasur? Bëj si Françeska Jaçe!

Modelja e njohur, Françeska Jaçe është një ndër emrat më të komentuar dhe të ndjekur në rrjetet sociale, si shkak i jetës luksoze dhe formaver trupore që ka.

“Si ja del e dashur të bësh këtë jetë luksi duke filluar nga rrobat makinat?”, ishte një ndër pyetjet që i ka bërë një fanse Jaçes, në opsionin e Instagramit pyetje-përgjigje.

LEXO DHE :  I bën komentin e shëmtuar, ja përgjigjja fantastike e Bleona Qerretit!

“Jeta nuk është dhe aq e bukur dhe e thjeshtë siç duket në Instagram pasi aty postohen veç disa fragmente të jetës tënde unë dhe familja ime gjithmonë kemi punuar studiuar dhe ëndërruar kështu ja dal E Dashur! Plus un një herë në ditë ha nuk shpenzoj shumë”, është përgjigjur Françeska./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.