Do të habiteni/ Ky është pozicioni më i frikshëm në seks!

Pozicionet e preferuara  të seksit përfshijnë misionarin, qenin dhe vajzën sipër. Ndërsa këto janë të zakonshme, ka disa lëvizje, ndaj të cilave shumë çifte frikësohen.

Një sondazh i ri tregon se, cili është pozicioni që konsiderohet të jetë më i tmerrshmi.

Rezultoi se, pozicioni më i frikshëm në seks është 69-ta, informon dritare.net

57% e grave dhe 43% e meshkujve thanë se kishin frikë ta provonin. Ndoshta kjo frikë e tyre lidhet me forcën dhe balancimin që kërkon ky pozicion. Ndryshe nga pozicionet që janë kthyer tashmë në tradicionale, 69-ta kërkon që ju të qëndroni kundër një muri dhe çifti kërkon të stimulojë njëri-tjetrin përmes seksit oral. Dhe pasojat mund të jenë katastrofike, për ata që e provojnë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Situatë e sikletshme në Festivalin e Filmit në Kanë, modeles i del gjoksi jashtë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.