Djegia e mandateve, Basha ka një përgjigje

Në lidhje me çështjen e djegies së mandateve, kreu i opozitës, Lulzim Basha u ka kthyer përgjigje të gjithë skeptikëve. Basha shprehet se, nuk ka kthim pas dhe sipas tij nuk shkohet në BE me Parlament të lidhur më krimin.

LEXO DHE :  Kursi i këmbimit valutor, 21 tetor 2019

 “Nuk ka kthim prapa. Nuk do të këtë më parlament fasadë. Në BE nuk shkohet me parlament të lidhur me krimin.”,- tha Basha./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.