Djali i Valbonës zbulon foton. Ja kush është burri i bukuroshes shqiptare!

Valbona Selimllari është treguar gjithmonë e kujdesshme që  familjen e saj ta mbajë larg vëmendjes së medias familjen e saj, duke mos i publikuar imazhet e fëmijëve por as të bashkëshortit në rrjetet sociale apo në ekran.

Por në një kohë që internet është në fazat më të larta të zhvillimit është e pamundur të mbash të fshehur jetën private.

LEXO DHE :  Nesër, reshje shiu në të gjithë territorin, në zonat malore dëborë

Të dy djemtë e Valbonës kanë një profil në Instagram, dhe e kanë publik, e pikërisht këtu ata kanë postuar disa foto familjare, duke shfaqur motrën dhe të atin.

Me anë të këtij postimi Valbona ka  treguar se e ka lënë në dorë të fëmijëve për të zbuluar familjen e tyre të lumtur./A.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.