Diva Show, ja vipat që morën pjesë!

Ditën e djeshme në pallatin e kongreseve u mbajt një koncert për ata të donin të dëgjonin muzikë të mirë dhe të vërtetë shqiptare.

“Diva Show” quheshe mbrëmja e djeshme, ku performuan katër këngëtaret e talentuara shqiptare. Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima shkëlqyen duke kënduar live, disa nga këngët e tyre më të mira dhe më të pëlqyera.

LEXO DHE :  Emrat/ Ja kush janë të lënduarit e shpërthimit në Ish-Bllok!

Ishte një atmosferë shumë e bukur, ku dhe artistë të shumtë ishin të pranishëm aty si Aurela Gaçe dhe Miriam Cani, për të ndjekur këtë shfaqje të bukur./D.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.