Dita e Falënderimeve festohet edhe në Tiranë. Ja ku po të pret gjeli sonte!

Nga Edlira Ruzi

Vendosa të rikthehem në Spaghetti Western kur pashë gjelat e detit që po përgatiteshin për natën e sotme. Vërtet ‘Thanksgiving’ është festë amerikane, por gjeli me kujton pushimet e fundvitit dhe doja ta sillja më pranë atë atmosferë të ngrohtë dhe festive.

Kësaj here nuk do të jem vetëm.

LEXO DHE :  Kryemadhi me strukturat e LSI: Nuk ka pushim këtë verë

Bashkë me klientët që do gjejnë këtë festë si justifikim për të ngrënë TEX-MEX, do jetë edhe stafi i Dritare.net. Do provojmë recetat e reja të shef Kledit, menunë e ‘Thanksgiving’, me pak garniturë e muzikë Live. Shumë shpejt do ju rrëfejmë se çfarë ndodh me kaubojsat e Tiranës./dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.