Disa nga dizajnet urbane më të bukura në botë!

Shumica e njerëzve janë të përqendruar në zona urbane, dhe gjithnjë e më tepër po i kushtohet një rëndësi e veçantë pamjeve të qyteteve. Dritare.net ju sjell disa nga dizajnet urbane më të bukura në botë, që patjetër do donit t’i kishit dhe ju në qytetin tuaj. Shikoni galerinë më poshtë për fotot./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Sulmet e Turqisë mbi kurdët, përplasen në Prishtinë pro dhe kundër erdoganistët


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.