Disa mënyra si të kombinoni xhaketat e lëkurës, në dimër

Ka shumë pak materiale të cilat nuk dalin kurrë nga përdorimi, dhe një ndër to janë edhe xhaketat e lëkurës.  Ajo është veshur fillimisht nga pilotët e ushtrisë, dhe shumë yje të filmave e kopjuan nga gjysma e shekullit të 20.

Tani të gjithë e kemi një të tillë, dhe dritare.net do ju tregojë disa ide sesi mund ta kombinoni me stil.

LEXO DHE :  Rama në një vijë me Trump: Sulmi në Gjirin e Omanit, tipik iranian

Xhaketa është një element thelbësor dhe klasik me pantallona të zeza dhe xhinse. Në galerinë më poshtë mund të shihni sesi ta kombinoni me çdolloj veshje dimërore./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.