Disa mënyra si të kombinoni xhaketat e lëkurës, në dimër

Ka shumë pak materiale të cilat nuk dalin kurrë nga përdorimi, dhe një ndër to janë edhe xhaketat e lëkurës.  Ajo është veshur fillimisht nga pilotët e ushtrisë, dhe shumë yje të filmave e kopjuan nga gjysma e shekullit të 20.

Tani të gjithë e kemi një të tillë, dhe dritare.net do ju tregojë disa ide sesi mund ta kombinoni me stil.

LEXO DHE :  Video/ Rozana Radi vendos 300 euro xixa në sy: Edhe Gili do m'i kishte zili

Xhaketa është një element thelbësor dhe klasik me pantallona të zeza dhe xhinse. Në galerinë më poshtë mund të shihni sesi ta kombinoni me çdolloj veshje dimërore./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.