Disa mënyra fantastike si mund të dukeni me stil, duke veshur golf

Është e pashpjegueshme sesi golfet erdhën sërish në modë, dhe nuk po bëhen më demode. Pothuajse të gjithë, vajza e djem, kemi disa triko jakë golf, që i veshim shumë shpesh tani në dimër.

LEXO DHE :  Kosovë/ VV-LDK i mban peng posti i Presidentit, kuvendi mblidhte me 24 dhjetor

Dritare.net ju tregon në galerinë më poshtë disa mënyra sesi ju mund t’i kombinoni ato, me veshjet e përditshme. Shikoni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.