Disa ide si të krijoni oborre me stil spanjoll!

Keni një oborr para apo pas shtëpisë? Nuk dini sesi ta bëni të duket bukur? Epo jeni në vendin e duhur. Dritare.net ka sjellë për ju, disa ide si të krijoni një oborr me stil spanjoll. Ju mund ta shfrytëzoni pjesën e parme dhe të prapme të shtëpisë, për të krijuar një vend pushimi. Ndoshta do t’ju duhen disa karrige plastike, një tavolinë e vjetër që nuk  e keni përdorur kurrë. Ahh mos harroni paletat, edhe ato janë shumë, të dobishme!

LEXO DHE :  Rama: Mbaruan 30 vjet pritje, drejt përfundimit rruga Shkodër - Velipojë

Zbuloni në galerinë më poshtë disa ide si të krijoni një oborr të bukur me stil spanjoll!/K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.