Foto/ Disa ide, si ta arredoni shtëpinë tuaj të vogël!

Keni shtëpi të vogël dhe nuk e arredoni dot siç dëshironi? Epo, ky nuk është më një problem, sepse dritare.net ju tregon disa ide si të dizenjoni shtëpinë tuaj, edhe nëse nuk keni hapësirë të madhe. Mënyra si e dekoroni shtëpinë ose apartamentin tuaj ka një ndikim të jashtëzakonshëm, në mënyrën sesi ndiheni ju në shtëpinë tuaj. Shihni galerinë  më poshtë dhe kthejeni shtëpinë tuaj, në një vend të këndshëm për të jetuar./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kufiri i SHBA/  Vdes fëmija i gjashtë emigrant, në paraburgim


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.