Disa ide fantastike, si të organizoni ballkonin, me lule!

Ajo që i jep kuptimin dhe bukurinë një ballkoni, janë lulet. Lulet gjithmonë janë një dekor i preferuar për shtëpinë, sidomos kur bëhet fjalë për lule natyrale.

Dritare.net ka sjellë sot për ju, disa ide të thjeshta, por kreative, sesi mund t’i organizoni vazot e vogla me lule, në ballkonin e shtëpisë suaj. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  310 milionë euro pasuri/Ja kush është spanjolli që u terrorizua nga Mihal Kokëdhima

Vëmendje: Nëse nuk iu sgdaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.